E-Posta Listesi

Teslimat Bilgileri

Web sitemiz üzerinden firmamıza ilettiğiniz siparişler en hızlı şekilde adresinize ulaştırılmaktadır. 

İzmir ili içerisinden saat 16:00’ya kadar iletilen siparişler firmamızın kendi araçları ile aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Saat 16:00’dan sonra iletilen siparişler bir sonraki iş günü içerisinde kendi araçlarımız ile adresinize teslim edilmektedir.

İzmir dışında kalan diğer kentlerden, saat 16:00’ya kadar iletilen tüm siparişler aynı gün hazırlanarak kargoya verilmektedir. Saat 16:00’dan sonra iletilen siparişler bir sonraki iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Teslimat süresi siparişlerinizin onaylanması ile birlikte başlar. Teslimat süresi satışa sunduğumuz ürünlerin stok durumuna göre değişebilmektedir. Kargo ile yapılan teslimat şartlarımız yalnızca Türkiye için geçerlidir.

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı ile Ödeme 

Temiz İşim Visa ve Master Card kredi kartları ile ödeme yapma şansını müşterilerine sunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile tek çekim ya da taksitli ödeme ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

Havale / EFT ile Ödeme 

Havale ya da EFT ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale / EFT ile yapılan alışverişlerde sipariş tutarının firma hesabımıza ulaşması ile birlikte teslimat süreci başlamaktadır. Sipariş tutarının 3 iş günü içerisinde hesabımıza ulaşmaması durumunda siparişler geçersiz sayılmaktadır.

PayPal ile Ödeme 

Ödeme seçeneklerimiz arasında PayPal ile ödeme de bulunmaktadır. PayPal hesabınız üzerinden ödemelerinizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. PayPal ile yapılan ödemelerde sipariş tutarının firma hesabımıza ulaşması ile birlikte teslimat süreci başlamaktadır. Sipariş tutarının 3 iş günü içerisinde hesabımıza ulaşmaması durumunda siparişler geçersiz sayılmaktadır.

Kapıda Ödeme 

Kapıda ödeme seçeneğini tercih ederek alışverişinizi yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinin tercih edilmesi durumunda siparişiniz ödeme alınmadan hazırlanır ve teslimat süreci hemen başlar. Ödemenizi kapıda kargo firmasının sunduğu seçenekler kapsamında nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.