E-Posta Listesi

Hakkımızda

Temiz İşim olarak 2016 yılında hizmet vermeye başlayarak temizlik ürünleri sektöründeki yerini almıştır. Endüstriyel temizlik ürünlerinin toptan ve perakende olarak tedarikinde lider firma olma hedefi ile kurulan Temiz İşim ofislerden fabrikalara, atölyelerden tüm çalışma sahalarına ve evlere kadar uzanan geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir. Yıl boyunca uygun fiyat politikası uygulama kararı alan firmamız, binlerce ürün çeşidini tüm yıl uygun fiyatlar eşliğinde sunmaktadır. 

Temiz İşim yalnızca üretimde kalite standartlarını gözeten üreticiler ile işbirliği içerisinde olmaktadır. Bu nedenle web sitemiz üzerinden satışa sunduğumuz tüm ürünler kalite standartlarında ve üzerindedir. Kalite standartlarının altında olan hiç bir ürün firmamız tarafından asla satışa sunulmamaktadır. Müşterilerimiz güvenle ürün seçimi yaparak sipariş verebilir ve satışa sunduğumuz tüm ürünleri güvenle kullanabilir.

Temiz İşim en ekonomik ve en hızlı şekilde endüstriyel temizlik malzemeleri tedariki sunan bir firmadır. Üretim yapan firmaların tüm AR-GE çalışmalarını da izleyerek, yeni ürünlerin yakın takipçisi olmaktadır. Üretim firmaları tarafından imal edilen en yeni ürünleri ilk olarak firmamızın satış sitesinde görebilirsiniz. Pratik bir kullanım sunan, dayanıklı, ekonomik ve kaliteli ürünleri satışa sunarak yeniliklerden de haberdar olmanızı ve yeni ürünleri ilk deneyenler arasında yer almanızı sağlamaktayız.

Temiz İşim hizmette kalite prensiplerinden asla vazgeçmeyen, yıl boyunca uygun fiyat politikası uygulayan ve tüm müşterilerinin görüşlerine büyük önerem veren bir firmadır.