E-Posta Listesi

Gizlilik Politikası

Temiz İşim firması tarafından tüm site ziyaretçilerinin ve müşterilerin gizliliğinin korunması, mevcut teknolojilerden en üst düzeyde faydalanılması için bazı gizlilik ilkeleri belirlenmiştir. Belirlenen bu ilkeler Temiz İşim web sitesi başta olmak üzere tüm alt sitelerde hem veri kullanımı hem de veri aktarımı alanlarında uygulanmaktadır. Temiz işim web sitesi ve alt sitelerini kulanmanız ile birlikte firmamız tarafından belirlenmiş olan gizlilik ilkelerini kabul etmiş sayılacaksınız.

Kişisel Bilgilerin Güvenliği 

Temiz İşim tarafından adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, ev telefonu numaranız, iş telefonu numaranız ve GSM telefonu numaranız talep edilebilir, kayıt altına alınabilir. Kişisel bilgileriniz dışında, yaşınız, cinsiyetiniz, ilgi alanlarınız ve posta kodunuz gibi bilgiler de istenebilir ve kayıt altına alınabilir. 

Sitemizi ziyaret etmek için kullandığınız bilgisayarınızın yazılım ve donanım özellikleri otomatik olarak toplanabilir. IP adresi, tarayıcı türü, alan adları, siteye erişim zamanı, referans siteler otomatik olarak toplanabilecek bilgiler arasında yer almaktadır. Tüm bu verilerin toplanması, Temiz İşim sitesinin verimliliğini yükseltmek ve kalitesini arttırmak suretiyle sizlere daha iyi hizmet verebilmemizdir. İstatistiksel bilgiler ile beklentilerinizi karşılayan bir web sitesi çalışmalarımız mevcuttur. Sitemiz tarafından toplanan bilgilerin hiç biri 3. parti firma ve kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Temiz İşim Firması olarak sitemizde karşılaştığınız farklı web sitelerin gizlilik ilkelerinden sorumlu değildir. Çeşitli reklamlar aracılığı ile sitemiz üzerinden tıkladığınız diğer sitelerin açıklamalarından firmamız sorumlu olmamaktadır. Kişisel bilgilerinizi Temiz İşim tarafından sunulan özel mesajlaşma alanlarında, güvenmediğiniz kişiler ile asla paylaşmayınız. Firmamız tarafından kredi kartı şifreniz gibi bilgiler özel mesajlaşma alanlarında sizden asla istenmemektedir. 

Temiz İşim kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişimlerden korur. Kişisel bilgilerenizin başka web sitelerine transfer edilmesi durumunda işlemler şifreleme yöntemi kullanılarak gerçekleştirilir. Firmamız Gizllik İlkeleri bölümünde düzeltmeler ve güncellemeler yapma hakkına sahiptir. BU nedenle tüm ziyaretçilerimizin Gizlilik İlkesi bölümünü düzenli olarak okumasını öneririz.

Temiz İşim üyelerinin ve müşterilerinin kişisel bilgilerini farklı firma ve kuruluşlara satmaz, kiralamaz ve devretmez. Kişisel bilgilerinizi izniniz olmadan yayınlamaz. Ancak e-posta ile aktarılan bilgilerin güvenliğinden firmamız mesul değildir.